Bireysel Danışmanlık

Seanslarıma katılan danışanlarım bilir ki, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, ilk ve ikinci seansta danışanımın kim olduğunu, değerlerini, ailesini ve süreçteki niyetlerini konuştuğumuz ve üçüncü seansla birlikte beden ve duygu çalışmaları yaptığımız bir süreçtir. Bireysel danışmanlık, hayatın zorlu dönemlerinde destek almak ve büyümeyi deneyimlemek için kişisel bir fırsattır. Boşanma, evlilik, aldatma ve iyi olan bir ilişkiyi daha iyi versiyona ulaştırmaya niyet eden bir süreçtir. Duygu çalışmalarında önce bedeninize kavuşur, sonra en çok ihtiyacınız olan değer ya da duyguya sarılır ve içinizdeki çocuğu kucaklarsınız. Önce bedenle hasret gideririz çünkü bedenimiz bir gurudur, yani size öğreten ve yetiştirendir, Pir'dir.

Bireysel Danışmanlık

Çünkü o büyük bilgelikler taşıyor. Çok öncelerden, atalardan veriler getirerek bizi oluşturuyor. Beden, fiziksel zevkle, duyularınla ve tüm duygularınla doğrudan bağlantılıdır. İşte sorun, bedenimiz ve ruhumuzun çatışması sonrasında başlıyor. Sürece dahil olup sinir sisteminizle ilgili keşifler yaptığınızda, vücudunuzun büyük/küçük yaraları ve acıları nasıl koruduğunu göreceksiniz. Zaten bunu anlayabilenler çok güzel sonuçlar elde ediyor. Ve elbette bütüncül bakabilenler. Bütüncül bakabilenler görünenin ilerisindeki gerçekleri kucaklayabilenler oluyor. İşte burada hem düşünce gücüne hem de sezgilerimize ihtiyaç duyarız. Düşünce gücümüz, yetişkin tarafımızdır. Sezgilerimiz ise, ilkel tarafımızın bizi hayatta tuttuğu tüm verilerdir. Bunların ışığında kararlar aldığımızda genelde hüsrana uğramayız. Bu yüzden şahsen ben içgüdülerime kulak veririm, onlara güvenirim. Bedenimiz ayrıca bizim fiziksel anlamda kalbimize liderlik eder. Sert, şefkatli ve cesurdur. Sevgiyle desteklendiğinde, sevginin gücüyle her şey mümkün hale gelebilir. Kalbin nereye gitmek istediğini, neyi ve nasıl sevdiğini bilir ve seni ruhunun en derin yerlerine bağlar. Kadın ve erkek mefhumlarına ulaşmak bu yollardan geçerek ulaşılıyor. Onları somut olarak kucaklamaya ve içinize işlemeye ihtiyacınız var.


Danışan Yorumlarımız

Emine G.

Dişilik Atölyesiyle birlikte kendi özgüvenimi ve kendimi keşfetmemi sağladınız , üstümdeki ölü toprağını atmama ve hayattan keyif alabilmeme vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tüm kadınlara tavsiye ederim.

Tülin Y.

Atölyeden sonra kendimi, bedenimi daha iyi hissedebildim. Çalışmadan sonra kendimi çok güçlü ve merkezde hissettim. Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

Yeliz A.

Muhteşem bir atölyeydi teşekkürler. Sizinle çok kısa süredir tanışıyor hatta yüz yüze tanışmıyor olmamıza rağmen bana inanılmaz değerlerkazandırıyorsunuz. İlk mesajımda size biz şansız kadınlar diye bir cümle kurmuştum. O negatif cümle bugün inanılmaz pozitife dönüştü sayenizde, iyi ki varsınız, iyi ki karşımaçıkmışsınız. Sevgiler saygılar.

Canan C.

Özgür hocam bu atölye gerçekten bana kadınlığımı, cinsiyetimi ve dişiliğimi tekrar gündeme almama sağladı. Hürriyetine sahip bir kadın olduğumu ve tatmine layık bir kadın olduğuma inanmamı sağladınız. Atölyeden sonra güzel şeylere layık olduğumu tekrar düşündüm. Önceden hep başkasını mutlu etmek yaşayan ben, artık önce ben demeye başladım. Atölye 1 saat sürdü ama sanki 30 yıllık yaşamımın bütününe şifa oldu. Her şey için teşekkür ederim.