Çift Danışmanlık

Çift danışmanlığı, sizin ve eşinizin ilişkinizi geliştirmesine yardımcı olabilecek danışmanlık şeklidir. Eğer ilişkide zorluklar yaşıyorsanız ilişkinizi yeniden inşa etmenize yardımcı olması için çift danışmanlığına başvurabilirsiniz. Ne olursa olsun ilişkinizin her aşamasında faydalıdır.Partnerinizle aranızdaki arkadaşlığın kalitesini ve yakınlık düzeyini artırmayı amaçlar. Birbirinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için sizi ve partnerinizi motive eden altta yatan umutları ve korkuları araştırır ve davranışı olumsuz etkileyen düşünce kalıplarını tanımlamayı ve değiştirmeyi içerir.İyi evlilikler sorun olmadığı veya mükemmel olduğu için iyi değildir; iyidirler çünkü her iki insan da partnerini, evliliği yürütmenin bir yolunu bulacak kadar önemser.

Çift Danışmanlık

Çift seanslarımı sadece tek sefer gerçekleştiriyorum. Bunun sebebi de dönüşümün bireyselde gerçekleştiğine inanmam ve bunun ilişkide olumlu yansımalarıdır. Birbirini her şeye rağmen ve hâlâ seven veya sevdiğini zanneden çok kıymetli insanlarla yaptığım seanslardaki niyetim genel anlamda daha iyi hissedilmesi. Süreçlere mihmandarlık yapmak aşırı keyifli. Danışanın kendi kendine bilinçaltına attıkları tohumların yeşerdiğine ve zihinlerindeki kodlamaların ve inançların muhteşem şekilde değiştiğine şahitlik etmek paha biçilemez duygu.


Danışan Yorumlarımız

Emine G.

Dişilik Atölyesiyle birlikte kendi özgüvenimi ve kendimi keşfetmemi sağladınız , üstümdeki ölü toprağını atmama ve hayattan keyif alabilmeme vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tüm kadınlara tavsiye ederim.

Tülin Y.

Atölyeden sonra kendimi, bedenimi daha iyi hissedebildim. Çalışmadan sonra kendimi çok güçlü ve merkezde hissettim. Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

Yeliz A.

Muhteşem bir atölyeydi teşekkürler. Sizinle çok kısa süredir tanışıyor hatta yüz yüze tanışmıyor olmamıza rağmen bana inanılmaz değerlerkazandırıyorsunuz. İlk mesajımda size biz şansız kadınlar diye bir cümle kurmuştum. O negatif cümle bugün inanılmaz pozitife dönüştü sayenizde, iyi ki varsınız, iyi ki karşımaçıkmışsınız. Sevgiler saygılar.

Canan C.

Özgür hocam bu atölye gerçekten bana kadınlığımı, cinsiyetimi ve dişiliğimi tekrar gündeme almama sağladı. Hürriyetine sahip bir kadın olduğumu ve tatmine layık bir kadın olduğuma inanmamı sağladınız. Atölyeden sonra güzel şeylere layık olduğumu tekrar düşündüm. Önceden hep başkasını mutlu etmek yaşayan ben, artık önce ben demeye başladım. Atölye 1 saat sürdü ama sanki 30 yıllık yaşamımın bütününe şifa oldu. Her şey için teşekkür ederim.