Özgür Altınkaya Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğdum. Aslen Rize, Çamlıhemşinliyim. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamladım. 212 Derece Koçluk Akademisi’nde Kıdemli Koç unvanı aldım. Ayrıca yine aynı kurumda NLP ve İlişki Koçluğu eğitimleri aldıktan sonra, Üsküdar Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve yine Üsküdar Üniversitesi Cinsel Terapi Eğitimini tamamladım. Cised’in Evlilik Terapisi (3 modül) eğitimlerini tamamladım. Evli ve bir evlat babasıyım. Kurucusu olduğum Özgür Altınkaya Danışmanlıkta; çift ve bireysel danışman olarak çalışmaktayım.

Image

Danışan Yorumlarımız

Emine G.

Dişilik Atölyesiyle birlikte kendi özgüvenimi ve kendimi keşfetmemi sağladınız , üstümdeki ölü toprağını atmama ve hayattan keyif alabilmeme vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tüm kadınlara tavsiye ederim.

Tülin Y.

Atölyeden sonra kendimi, bedenimi daha iyi hissedebildim. Çalışmadan sonra kendimi çok güçlü ve merkezde hissettim. Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

Yeliz A.

Muhteşem bir atölyeydi teşekkürler. Sizinle çok kısa süredir tanışıyor hatta yüz yüze tanışmıyor olmamıza rağmen bana inanılmaz değerlerkazandırıyorsunuz. İlk mesajımda size biz şansız kadınlar diye bir cümle kurmuştum. O negatif cümle bugün inanılmaz pozitife dönüştü sayenizde, iyi ki varsınız, iyi ki karşımaçıkmışsınız. Sevgiler saygılar.

Canan C.

Özgür hocam bu atölye gerçekten bana kadınlığımı, cinsiyetimi ve dişiliğimi tekrar gündeme almama sağladı. Hürriyetine sahip bir kadın olduğumu ve tatmine layık bir kadın olduğuma inanmamı sağladınız. Atölyeden sonra güzel şeylere layık olduğumu tekrar düşündüm. Önceden hep başkasını mutlu etmek yaşayan ben, artık önce ben demeye başladım. Atölye 1 saat sürdü ama sanki 30 yıllık yaşamımın bütününe şifa oldu. Her şey için teşekkür ederim.